Kariera / Praca

Ostatnia aktualizacja: wrzesień 2017

Marka PIKO znana jest na całym świecie z modeli kolejowych najwyższej jakości. Pracownicy PIKO z pełnym zaangażowaniem kształtują przyszłość firmy.

Dla wzmocnienia naszej rozwijającej się firmy, poszukujemy nowych pracowników i praktykantów.
Tutaj znajdziesz nasze aktualne oferty pracy i wolne miejsca na szkolenia w Sonnebergu / Turyngia:

Do wzmocnienia zespołu w dziale rozwoju poszukujemy z możliwością natychmiastowego zatrudnienia:

Specjalisty/-stki elektronika do projektowania elektroniki / cyfrowego sterowania / systemów dźwięku do pracy na terenie Niemiec.

Zadania:

  • udział w rozwijaniu projektów elektronicznych w modelach kolejowych
  • opracowywanie i projektowanie elektronicznych elementów sterujących oraz modułów w tym pobieranie próbek i prowadzenie projektu do testu zatwierdzającego
  • współpraca w tworzeniu projektów dźwiękowych dla modeli lokomotyw poczynając od oryginalnego nagrania dźwięku do gotowego pliku dźwiękowego
  • tworzenie programów dla komputerów PC, urządzeń typu Smart i mikrokontrolerów
  • uczestnictwo w przeprowadzaniu analiz projektów i studiów wykonalności w celu wykorzystania obecnych
    i przyszłych technologii cyfrowych w naszych modelach oraz systemach

Wymagania:

  • techniczne lub wyższe wykształcenie zawodowe w zakresie elektroniki z odpowiednimi umiejętnościami programowania
  • pożądana byłaby znajomość odpowiedniego oprogramowania i odpowiednich programów / narzędzi oraz MS Office
  • pożądane byłoby posiadanie wiedzy dotyczącej tematu projektowania elektroniki oraz sterowania cyfrowego modeli kolejowych, ale nie jest to warunkiem koniecznym!
  • uporządkowane samodzielne metody pracy z dużym zaangażowaniem, własna inicjatywa, a także umiejętność pracy w zespole oraz elastyczność
  • dobra znajomość języka angielskiego w słowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Jeśli jesteś zafascynowany ucyfrowieniem modeli kolejowych i chciałbyś być zaangażowany w realizację innowacyjnych projektów, to powinieneś natychmiast złożyć podanie. Nasz zespół R&D/Engineering Team w  Sonnebergu oczekuje na Ciebie.

PIKO Spielwaren GmbH, Lutherstr. 30, 96505 Sonneberg

Wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie?  Czekamy zatem na konkretną, pisemną aplikację.

Proszę kierować ją na:

PIKO Spielwaren GmbH
Frau Gansler
Lutherstr. 30
96515 Sonneberg/Thüringen

Telefon: 03675 / 8972-64
Fax: 03675 / 8972-50